Du kan stole på oss gjennom hele prosessen.

Våre ansatte bygger med solid fagkunnskap og fokus på kvalitet! 

Fagfolk i alle ledd

Tormod

Skavland

Daglig Leder

976 56 526
tormod@faktabygg.no

Thomas

Norheim 

CFO

Anette

Larsen

Regnskap/Lønn

123-456-7890

info@mysite.com

Christer

Mikalsen

Drift

123-456-7890

info@mysite.com

Anders

Midbrød 

Prosjektering

123-456-7890

info@mysite.com

Kristjan

Eymundsson 

Produksjon

123-456-7890

info@mysite.com

Thommy

Green Nilssen

Service

123-456-7890

info@mysite.com

Hjørtur

Asbjarnarson 

Fabrikk

123-456-7890

info@mysite.com

Gunnar

Valsson

Montering

123-456-7890

info@mysite.com

Kontakt oss!

Faktabygg

Hovedkontor

Heiamyrå 20, 4031 Stavanger

info@faktabygg.no

Telefon: 51 53 02 55

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Arbeide hos oss?

For å søke på jobb hos oss. Legg ved følgebrev og C.V. til:

Kontakt

Christer Mikalsen

Daglig leder

934 53 865

christer@faktabygg.no

Anette Nordahl-Larsen

Økonomi-og adm.leder

971 48 606

anette@faktabygg.no

Ole Eik Hetland

Teknisk leder

403 41 007

ole@faktabygg.no

Kristjan Eymundsson

Salg- og Markedsleder

928 11 340

kristjan@faktabygg.no

Thommy Green Nilssen

Prosjektleder

959 22 624

thommy@faktabygg.no

Hjørtur Asbjarnarson 

Fabrikkleder

453 92 429

hjortur@faktabygg.no

Jan Terje Sliper

Leder Totalentreprise

970 36 920

terje.sliper@faktabygg.no

Kjetil Laugaland

Prosjektleder

958 65 706

kjetil@faktabygg.no

Jørgen Mathisen

Prosjektleder

466 38 177

jorgen@faktabygg.no

Hovedkontor

Heiamyrå 20, 

4031 Stavanger

info@faktabygg.no

Telefon: 51 53 02 55

Ved reklamasjon: reklamasjoner@faktabygg.no

Følg oss på Facebook, instagram og Linkedin

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

© 2020 - Faktabygg AS// Utviklet av Blest AS 

Sertifiseringer